Olejovoskové nátery NATURALIS

Kategórie
Akciová ponuka

NATURALIS OILS sú prírodné oleje na drevo a kameň vyrobené na Slovensku.

Naturalis Oils sú náterové hmoty na báze prírodných olejov a voskov, určené na ošetrenie dreva v interiéri a exteriéri. K produktovej rade patrí aj špeciálny náter na prírodný kameň.

Produkty NATURALIS OILS sú dobrou voľbou kvality za rozumnú cenu. Dosahujú vysokú výdatnosť, mechanickú a chemickú odolnosťou. Používajú ich tak profesionáli ako aj domáci majstri.

 

Zobraziť ako:
zoznam
tabuľka
Počet na stránku:
Zoradiť podľa:
Dekoračný ľanový olej bezfarebný
Dekoračný ľanový olej bezfarebný NATURALIS Dekoračný ľanový olej DEKORAČNÝ ĽANOVÝ OLEJ sa používa na ošetrenie všetkých druhov drevených povrchov v interiéri. Je vhodný na drevené podlahy, schody, obklady, stolové dosky, trámy, dv..
10,36€
Bez DPH: 8,63€
Dekoračný ľanový olej tónovaný
Dekoračný ľanový olej DEKORAČNÝ ĽANOVÝ OLEJ sa používa na ošetrenie všetkých druhov drevených povrchov v interiér..
13,92€
Bez DPH: 11,60€
Impregnačný olej NATURALIS
Impregnačný olej NATURALIS IMPREGNAČNÝ OLEJ je veľmi dobre impregnujúci a rýchloschnúci s dobrou tvorbou filmu. Olej neobsahuje sušidlá na báze kobaltu. Je vhodný pre exteriér aj interiér. Vhodný je pre v..
11,21€
Bez DPH: 9,34€
Tvrdý voskový olej Bezfarebný
Tvrdý voskový olej Bezfarebný TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ sa používa na ošetrenie všetkých druhov parkiet a nábytku v interiéri s normálnym i vysokým zaťažením. Drevo ošetrené tvrdým voskovým olejom má vode odpudi..
18,24€
Bez DPH: 15,20€
Tvrdý voskový olej tónovaný
Tvrdý voskový olej TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ sa používa na ošetrenie všetkých druhov parkiet a nábytku v interiéri s normálnym i vysokým zaťažením. Drevo ošetrené tvrdým voskovým olejom má vode odpudivé vlastnos..
19,98€
Bez DPH: 16,65€
Tíkový olej 2000 NATURALIS Bezfarebný
Tíkový olej 2000 TÍKOVÝ OLEJ je olej vyrobený podľa tradičnej receptúry zo zmesi prírodných olejov a nearomatizovaného rozpúšťadla. Je to tzv. „vysychavý olej“, ktorý zasychá oxidáciou vzdušným kyslíkom. ..
13,58€
Bez DPH: 11,32€
Tíkový olej NATURALIS
Tíkový olej NATURALIS tónovaný TÍKOVÝ OLEJ je olej vyrobený podľa tradičnej receptúry zo zmesi prírodných olejov a nearomatizovaného rozpúšťadla. Je to tzv. „vysychavý olej“, ktorý zasychá oxidáciou vzduš..
14,88€
Bez DPH: 12,40€
Špeciálny olej na prírodný kameň
Špeciálny olej na prírodný kameň ŠPECIÁLNY OLEJ NA KAMEŇ je vyrobený podľa tradičnej receptúry zo zmesi prírodných olejov a nearomatizovaného rozpúšťadla. Je to tzv. „vysychavý olej“, ktorý zasychá oxidác..
11,44€
Bez DPH: 9,53€
Špeciálny olej na terasové dosky 3000 NATURALIS
Špeciálny olej na terasové dosky BEZFAREBNÝ 3000 ŠPECIÁLNY OLEJ NA TERASOVÉ DOSKY je olej vyrobený podľa tradičnej receptúry zo zmesi prírodných olejov a nearomatizovaného rozpúšťadla. Je to tzv. „vysycha..
12,37€
Bez DPH: 10,31€
Špeciálny olej na terasové dosky NATURALIS
Špeciálny olej na terasové dosky NATURALIS ŠPECIÁLNY OLEJ NA TERASOVÉ DOSKY je olej vyrobený podľa tradičnej receptúry zo zmesi prírodných olejov a nearomatizovaného rozpúšťadla. Je to tzv. „vysychavý ole..
14,53€
Bez DPH: 12,11€

Spravuje WEBON - Tvorba webstránok / Renar © 2012