Obchodné podmienky

Akciová ponuka

Pravidlá obchodu.

1. Každá objednávka je považovaná za záväznú. Zákazník odoslaním objednávky potvrdzuje, že súhlasí s pravidlami obchodu, s možnosťami platby, dodacími podmienkami, reklamačnými podmienkami a zoznámil sa s ustanovením o ochrane osobných údajov.

2. Žiadame Vás, aby ste vo vlastnom záujme uvádzali presné a pravdivé údaje do objednávkového formuláru. Každá objednávka je po odoslaní potvrdená e-mailovou správou, v ktorej máte poslednú možnosť skontrolovať správnosť vyplnených údajov. Pokiaľ je v objednávke z akéhokoľvek dôvodu chyba, neodkladne nás kontaktujte.

3. Pokiaľ dôjde medzi vybavením a odoslaním objednávky ku zmene cien, platia vždy ceny uvedené v už uskutočnenej objednávke.

4. Predajca si vyhradzuje právo zákazníka telefonicky kontaktovať pre overenie alebo upresnenie objednávky, pokiaľ napr. ide o vyššiu hodnotu objednávky, chýbajúce či nepresné údaje atď.

Možnosti platby.

Platba bankovým prevodom :

Pokiaľ si zvolíte tento spôsob platby môžete Vašu platbu za tovar poukázať na náš účet 2 spôsobmi.

1. bankovým prevodom z Vášho účtu (internetbanking, GSM banking)

 

2. zložením peňazí v hotovosti na ktorejkoľvek pobočke našej banky priamo na náš bankový účet

 

3. odoslaním finančnej čiastky poštovou poukážkou typu A z ktorejkoľvek pošty v SR

Bankovné spojenie :

číslo účtu:

Variabilný symbol je zhodný s ID Vašej objednávky, ktoré obdržíte v potvrdzovacom emaile. Zaplatený tovar Vám bude pripravený a obratom po obdržaní platby na náš bankový účet bude odoslaný.

Dobierkou :

Tovar zaplatíte doručovacej službe pri prevzatí objednávky. V prípade dodania tovaru mimo Slovenskú republiku je požadovaná vždy platba dopredu.Prepravu poskytuje Slovenská pošta 1.trieda Balíkova a poštová zasielka cena 3,98 €.

Dodacie podmienky.

 1. Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v objednávke tovaru (pokiaľ nie je uvedené v poznámke inak).

 2. Pokiaľ v popise u výrobku nie je uvedené inak, je tovar expedovaný max. do 5 pracovných dní od obdržania objednávky (pri platbe dopredu max. do 3 prac. dní od obdržania  
    platby).
 
 3. Ku každej dodávke tovaru bude priložený daňový doklad, ktorý slúži súčasne ako dodací a záručný list.
 
 4. Vybavujeme len objednávky vrámci slovenskej republiky a v minimálnej hodnote 30,- € bez DPH.
 

Ochrana osobných údajov.

Abysme Vám mohli ponúknuť naše služby, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné údaje. Rešpektujeme Vaše súkromie, a tak sa snažíme množstvo týchto údajov minimalizovať na tie najnutnejšie a údaje chránime pred zneužitím. Naša práca s osobnými údajmi plne podlieha zákonnym normám, zákonu o ochrane osobných údajov.

 

Osobné údaje.

Od Vás ako zákazníka, fyzickej osoby musíme pri nákupe požadovať tieto údaje: meno a priezvisko, úplnú poštovú adresu, telefonické spojenie, e-mailovú adresu. Tieto údaje sú potrebné k Vašej identifikácii, ku komunikácii s Vami, k realizácii predaja tovaru a zaúčtovanie Vašej platby za tovar. Pokiaľ nakupujete ako firma potrebujeme naviac adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

Údaje o Vašej činnosti.

Údaje o Vašich nákupoch, reklamáciách a ďalších Vašich činnostiach v našom internetovom obchode majú tiež dôverný charakter a podliehajú rovnakým bezpečnostným pravidlám ako práca s osobnými údajmi.

Zhrnutie.

Akékoľvek údaje, ktoré o Vás a o Vašich nákupoch získame, chránime pred zneužitím, nikomu inému neposkytujeme (okrem spoločností zaisťujúce špedičné služby alebo platobný styk, obdržia nevyhnutné minimum informácií o zákazníkovi, potrebné pre bezproblémové vybavenie konkrétnej objednávky) a slúžia len ku kvalitnému poskytovaniu našich služieb. Vyhradzujeme si právo využiť Vaše údaje k zasielaniu informácií o zľavách, novinkách a ďalších marketingových aktivitách. V každom takto zaslanom e-maile je návod, ako nám jednoducho oznámiť, že si toto neprajete a takéto používanie nám zakázať. Tiež máte právo kedykoľvek nám písomne oznámiť akékoľvek zmeny, doplnenie, žiadosť o likvidáciu Vašich osobných údajov, ktoré ste nám pred tým poskytli.

Váš súhlas.

Používaním nášho internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním osobných údajov v uvedenej miere a súhlasíte s vyššie uvedenými pravidlami.


Spravuje WEBON - Tvorba webstránok / Renar © 2012